KONST / Litografier / Färglitografi 14907083
nr 1490 7083
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Landskap. Signerad och numrerad 207/260. Färglitografi, bildmått: 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 62x75 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:16:43
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)